ХАРАКТЕРИСТИКИ

Тип паметMicroSD
Капацитет128
КласClass 10
Стандарт UHSA1
Скорост на трансфер (MB/s)30 MB/s
Скорост на трансфер при четене (MB/s)100 MB/s
Адаптер+ SD адаптер
Други+ Адаптер

Напиши ревю

Внимание: HTML не се допуска!
    Лошо           Добро

Карта памет Sony , 128 GB, A1 Class10 UHS-1, Адаптер SD Micro TF/SD карта

  • Код: micro SD128G_sony
  • Наличност: Налично
  • 69.90лв.
  • 29.90лв.


Tags: Карта памет Sony, 128 GB, A1 Class10 UHS-1, Адаптер SD Micro TF/SD карта